Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Chaise Longue-outdoor a moderní design zahrady

Léto je na nás. Dokážete si představit, již ve svém resortu, aby si tu správnou relaxaci, kterou si zasloužíte? Pokud je odpověď ano, a budete mít štěstí, že má krásnou zahradu nebo terasu, víte, že můžete začít relaxovat už teď. Jak?

Výběrem pohodlí lenošky ze zahradního designu, aby se vešly do vašeho venkovní.

Lehátku je praktické pro snadnou přepravu, ale také pohodlné jako zahradní pohovky. Lehátku je potěšení pro vaše tělo. Meandrující zpět a měkké polštáře se budete cítit jako na dovolené. Materiály jsou mnozí, teak, banán, ratan, poly ratan, plátěný, hliníku, pryskyřice.

Pro ty, kteří chtějí ušetřit místo, můžete si vybrat mezi mnoha modelů skládací židle, nastavitelný a stohovatelný.

Pro ty, kteří s větším prostorem se může zaměřit na design ve stylu, že většina přednost; ročník, moderní, etnické, klasické, ošumělý elegantní, country a retro.

Zde můžete najít nějaké řešení a preferované barvy, všechny výrobky uváděné v katalogu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou výsledkem pečlivého výběru ze strany našeho personálu, který má vždy cit pro design.

Nezapomeňte, že pro jakékoliv pochybnosti jsme vám k dispozici. Bude nám potěšením, které vám pomohou vybrat lehátku Outdoor nebo dětskou postýlku v moderním nebo klasickém stylu zahrady, která je pro vás to pravé!

Objevte naši nabídku a koupit on-line lehátku Moderní design svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie