Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Fratelli Boffi Gothika sklo skříň z dubového dřeva dekor

Kód: GOTHIK A
Chcete vlastní citát?

madein_italy

Fratelli Boffi
Fratelli Boffi Gothika sklo skříň z dubového dřeva dekor
Gothika je skříň navodit atmosféru a kouzelné pocity, a to díky svým neobvyklým designem. Spleť klikatý dekorací z dřevěných desek a zabalí skleněné struktury, vytváří zajímavý kontrast mezi tvarů a materiálů. Prvek luxusního nábytku, ale funkční, vyrábí výhradně v Itálii.
Madia sklo s dubového dřeva dekor. gothik starý šedý povrch.
Limitovaná série: 1-10 kusů

BROTHERS BOFFI: italský řemeslník výrobce
Sochařské tvary, které berou inspiraci z klasiky, ale rivistate v moderním způsobem, je leitmotivem Fratelli Boffi. Starobylé tradice truhlář a řemeslné zkušenosti kombinovat oživují bohatou škálu výrobu potravi, kde jsou materiály a tvary protagonisté: kolekce luxusního nábytku, který reaguje na současné pohodlí, zatímco zbývající moderní funkční, aniž by odpoutal od vzácné dědictví, tradice.
Každá kolekce se vyznačuje podílem, představivosti a pečlivý výzkum povrchových úprav a top kvalitního dřeva v moderním časopisech, které přidávají výstřední vize a ironické interpretace kombinující dlouhou italskou tradici zpracování dřeva při použití pokročilých technik. To vše přispívá k vytvoření osobní i původní koncepci designu a nábytku světě.

Společnost má dva silné duše: první se zaměřuje na výzkum, a to projde všemi možnými způsoby; druhá je vyjádřena s autoritou ve světě veřejných prostranství a smluvních díky téměř století designu kultury, která využívá nejnovější technologie, aniž by byla obětována italskou řemeslnou zručnost a dělat to vaše vlastní hrdost. V rámci společnosti existují různé výrobní oddělení, které nasazují ty úplně „in house“ projekty: specializovaný tým vyvinul původní design, který se pak všechny následné produkční oblasti, ze zářezu na sekání, z laku polstrování. Společnost je ve skutečnosti nyní dobře známá na celém světě pro svou velkou schopnost kombinovat kvalitu, všestrannost a profesionalitu.

Collection "La Recherche" Ferruccio studia Laviani
„Přestože složen ze dvou protilehlých stylisticky projektů, které mají mezi sebou, jeden s jasným odkazem novogotické architektury a druhá pro přezkum italského nábytku z 50. let, kolekce“ La Recherche „Fratelli Boffi na Salone del Mobile v roce 2017 vlastně to není náhodný.
Ve skutečnosti, jak v knize Prousta, paměť je prostředkem, jak vyvíjet v budoucnu prostřednictvím paměti a umění.
Snažím se kombinovat tyto dva prvky společně zručnost a tradici v oblasti zpracování Fratelli Boffi dřeva, podrážděný I s skříněk gothik-stylistické prvky, které charakterizují gotický styl přechodu jim deformuje, manipulaci s nimi vytvořit klec, je dřevěný pavučina, která obklopuje skleněné nádoby.
V rozpisu mobilní D / Vision, divize ve skutečnosti na různých patrech klasickou formou bufetu 50s to překreslí čáry dělat neočekávané a překvapující pohled při odchodu z původní podobu.
Stejně jako chuť Madeleine, jak říká Proust, i roky poté, co budete jíst, aby zabrousit vzpomínky z dětství, takže sbírka La recherche nás přivádí zpět k tomu, co je archetypem jak nábytku, ale bez nostalgie nebo dědictví způsob typické pro klasický nábytek, ale Bendi obrátil na budoucí design, výzdobu interiérů současného přes bezkonkurenční kvalitě ručně vyráběným nábytkem. "

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie