Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Fiam Veblen Pasha velká zrcadlová stěna konstrukce made in Italy

Kód: PASHARET
Kč 78.025,82

madein_italy

- +
Opatření
L.222xP.5xH.113cm
Dodací lhůty
3/4 Měsíc * v dodacích lhůt může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Fiam Italia Veblén
Fiam Veblen Pasha velká zrcadlová stěna konstrukce made in Italy
Designer: MARZIA A LEO DAINELLI; zaregistrován.
Pasha je luxusní toaletní stolek se skládá z rámu v roztaveném skle při vysoké teplotě 6 mm retroargentato reliéfy. K dispozici v zakouřených nebo bronzové povrchové úpravy. 5 mm rovinné zrcadlo je k dispozici v neutrálních úprav, uzené nebo bronz. Zadní rám je vyroben z lakovaného kovu.
Paša Zrcadlo lze zavěsit svisle nebo vodorovně a je dodáván s odnímatelnými nohama pro verzi podlahy.
Ozdobit váš obývací pokoj nebo kancelář s luxusním designem doplňuje koncipována a navržena výhradně v Itálii.
Být umístěna v jakémkoli prostředí mezi domovem a kanceláří, které chcete dát nádech modernosti.

ZÁRUKA: FIAM je certifikována UNI EN ISO 9001: 2008
Shoda s touto normou odkazu umožňuje FIAM dosáhnout nejvyšších standardů kvality. Jeden z přímého důkazu je sledovatelnost jeho artefaktů: FIAM každý výrobek nese nesmazatelnou obtisk, vypálenou při velmi vysoké teplotě, ve které je obsažena kromě firemní značky, kód, který umožňuje rekonstruovat celý výrobní cyklus.

Historie
Příběh Veblen narodil daleko v čase, mnoho designu kultury z ‚Itálie, jejíž kořeny, spojené s elegancí, chuť po kráse, all'artiginalità ovlivnila chuť nábytku, kterým se stanoví nová pravidla a zadání aby imaginární část jet-set.
S krystalického materiálu z nejstarších v lidské historii, byl vždy synonymem pro komfort a styl svého majitele, ze šlechtických rodů vylíčil v egyptské hieroglyfy s jejich skleněných šperků, Fiam dobýt nejznámější domy svět, stává živnou půdu pro myšlenkami nejprestižnějších návrhářů a značek uznaných zvláště pozorný a rafinované veřejnosti.
Veblen část příběhu napsal Livi rodinou na sklo a křišťál, know-how dosáhnout na exkluzivní tvary a dostane se vyjadřuje přání těch, kteří chtějí obohatit svůj život s cenným zařízením, které vyjadřují eleganci s důrazem.
Veblen je stanovena v prestižní nastavení Villa Miralfiore, z patnáctého století, obnoven do své bývalé nádhery Livi rodině, kde mezi štukové, freskami a dekoracemi k životu kouzlo Veblen. Z tohoto místa, bohaté na kulturu, umění a dobré bydlení, které se narodily symbol a jméno Veblen: hermelín, zvíře znakem čistoty a ušlechtilost královské rodiny, byla objevena při obnově vily, jméno bylo inspirovány tajemnými legendami, které ji obklopují.
Kdo vybírá produkty přivlastňuje fragmenty nadčasových tradicích a znalostech.

návrhář
Existuje mnoho velkých jmen v designu světě, kteří v průběhu let již spolupracovaly a spolupracují s FIAM vytvoření zakřiveného skla zařízení.
Tyto podpisy, mezi nejprestižnější a eklektický panoramatu italské a mezinárodní design, FIAM rozhodl opustit nesmazatelnou stopu v historii nábytku s jedinečným designem a jedinečný vytesaný do sklenice.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie