Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Fiam Italy Plie tónovaná skla konstrukce stůl a dřevo vyrobeno v Itálii

Kód: PLIEL
Kč 100.992,89

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Dodací lhůty
* 4/5 týdny dodací lhůta se může zvýšit, pokud je produkt na skladě.
Fiam Italia Spa
Fiam Italy Plie tónovaná skla konstrukce stůl a dřevo vyrobeno v Itálii
Designer:
STUDIO KLASS
Tabulka se skládá ze dvou základen v tvaru zakřiveného skla 12 mm, kouřovým zakončením; dřevěná podlaha špachtle ručně Ecomalta na Clay materiálu barevný efekt. Nástrojové typ materiálu. Jídelní stůl z Plie spojuje funkčnost s výrazným estetickým a dekorativním nárazu. Je to kus nábytku, aby se stal hrdinou prostředí, ve kterém je nainstalován.
Navržena a postavena výhradně v Itálii.
K dispozici v různých velikostech.

ZÁRUKA: FIAM je certifikována UNI EN ISO 9001: 2008
Shoda s touto normou odkazu umožňuje FIAM dosáhnout nejvyšších standardů kvality. Jeden z přímého důkazu je sledovatelnost jeho artefaktů: FIAM každý výrobek nese nesmazatelnou obtisk, vypálenou při velmi vysoké teplotě, ve které je obsažena kromě firemní značky, kód, který umožňuje rekonstruovat celý výrobní cyklus.

Italský výrobce: FIAM
Existuje mnoho velkých jmen v designu světě, kteří v průběhu let již spolupracovaly a spolupracují s FIAM vytvoření zakřiveného skla zařízení.
Tyto podpisy, mezi nejprestižnější a eklektický panoramatu italské a mezinárodní design, FIAM rozhodl opustit nesmazatelnou stopu v historii nábytku s jedinečným designem a jedinečný vytesaný do sklenice.

FIAM, kultura skla
Sklo je magické a věčný materiál, jako kdyby měl vnitřní posvátnosti. Zakladatel FIAM přijal výzvu tohoto materiálu, protože byl chlapec dělat to prakticky na misii. Položit základy pro projekt, který se zdál nepravděpodobný na jeho původ; aby se stal skleněná deska v materiálu
protagonista ve vybavení. Šarm a poezie, zde je to, co přenáší na sklo. Kouzlo je nadčasový materiál. Poezie je marnost z materiálu schopného odrážet to, co je kolem nás a zvýšit naše úhly pohledu na realitu.

Návrháři a ocenění
Fiam
Itálie byla opakovaně celosvětově uznávané jako společnost špičkovou kvalitu a inovace, o čemž svědčí četná ocenění obdržel v době, mimo jiné Zlatý kompas Award za celoživotní dílo a ceny kvality Leonardo Ital. The Golden Compass Award je nejstarší a nejvíce autoritativní globální cenu za design, založená v roce 1954 Gio Ponti. Fiam dosáhl kariéru v roce 2001 jako společnost, která se odlišovala se uznání a prestiž v návrhu, výroby a výzkumu. V roce 2015 Leonardo výboru, který již více než dvacet let uznává a odměňuje talent lidí a firem dát význam pro mnoho mimořádné dokonalosti made in Italy, on zadal Fiam Cenu kvality Leonardo italské jako společnost, která stála za inovaci a kvalitu z kombinované produkty se silnou mezinárodní rozhled, prodeje a výroby.

Skleněná: symbol budoucnost eco
Sklo je příroda. Je složena převážně z písku a vápna. Je to sterilní, netoxický a neuvolňuje žádné škodlivé látky. Sklo je věčný a je možné recyklovat donekonečna bez plýtvání. FIAM Italy cení ctnosti skla prostřednictvím svých výrobních procesů, které probíhají při plném respektování životního prostředí.

Nejen v domě, ale i kancelářské
FIAM, vždy pozorný na změny v chuti a životního stylu, a to i rozsahů Při zařizování domácnosti / kanceláře. Se svými kreativními linkách zkoumá nové příležitosti
životní prostředí, v souladu s jeho „filozofie“ podnikání, vyjádřená s nadšením v extrémní přísností designu a neustálým technologickým inovacím. Pracovní stůl se stává „prvek vedení“ v různé potřeby a situace: na stole doma, jako hráč ve stylovém výkonné kanceláře, uprostřed důležitého zasedací místnosti; ve velmi širokém nejrůznějších velikosti a stylu, který harmonizovat mnohé zařízením s FIAM Collection. Jsou navržena vzorky v rozmezí od modelu třídy Rialto „minimální“, celkový rozsah verze Rialto L; Graph stůl, technologický výrazem naší tradice, Atlas stolu vyřezávané rukou mistr řemeslníků FIAM.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie