Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Fiam Italia - Vášeň pro Design - Zrcadla a Stoly

Sklo je hlavní postavou designových stolů a zrcadel. Elegantní a rafinovaný styl pro vybavení domácnosti

Společnost Fiam Italia byla založena v roce 1973 za účelem vytvoření skleněného protagonisty v designovém světě vytvořením zakřivených skleněných nábytkových prvků.

Elegance a zdokonalení, že sklo a krystal difuzují v prostředí, byly vždy centrem výzkumu rodiny Fiam, zakladatele Livi. Zvláštní pomoc při této cestě růstu a vývoji inovativního a jedinečného doplňku nábytku také nepřímo dala prestižnímu sídlu společnosti Villa Miralfiore, inspiraci pro vzácné fresky a dekorace ze sbírky Fiam a Véblen z 15. století ,
Vybíráním produktů Fiam zákazník přivlastňuje nejen jedinečný kus nábytku, ale i fragmenty starodávných tradic a znalostí.

Mezi naše návrhy najdete: konferenční stolky Macramé s podnoží ze skleněného skla a uzená nebo extralight skleněná základna, udělená v soutěži Young & Design Award, rozšiřitelné tabulky designu Rime vyrobené zručným kombinováním skla s dřevěnými a stěnovými zrcadly bohatými Popové dekorace do největšího Dorianského zrcadla.
Sbírka záruky kvality, která zlepšuje nábytek navržený a vyrobený ručně v Itálii!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie