Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Fast Outdoor Lifestyle - Nejlepší Nábytek pro Vaše Venkovní Použití

Design zahradní židle a stoličky z hliníku, ručně designované venkovní stoly a konferenční stolky vyrobené v Itálii

Fast outdoor lifestyle: "Dáváme tvar těm radostným životům na volném prostranství!"
Toto jsou slova zakladatele této společnosti založené v roce 1995 s cílem vytvořit novou generaci venkovního nábytku. Vycházejíc z této koncepce vyvinuli výzkum, aby našli všestranný materiál, který dobře propojuje nové high-tech tkaniny.

Jejich bestsellerem je určitě sbírka "Forest", která vznikla ze spolupráce dvou italských návrhářů, kteří dali do centra myšlenku špičkové estetiky společně s významem 100% vyrobeného v italském řemeslném produktu.
Sbírka lesů je inspirována přírodou a jejími formami při vytváření židlí a křesel s jedinečným designem. Materiál zvolený pro výrobu extrudovaného a odlévaného hliníku.
Stručně řečeno, neustále se měnící společnost, která se nikdy nezastavila, také hledá spolupráci s mezinárodními designéry. Mezi rychlé sbírky patří: "Aikana", "Easy" a "Mediterraneo". Pro ně byly použity různé materiály včetně hliníku, kamene a dřeva. Kromě absolutní novosti nového materiálu "dřevěného efektu" je 100% recyklovatelný a sestává z přírodních vláken. Zvláštní pozornost věnovaná životnímu prostředí by neměla chybí ve společnosti tak dobře informované o novinkách.

V kolekci Aikana najdete například jednotlivé a modulární prvky s extrudovanou a odlitkovou hliníkovou konstrukcí, která se skládá z pohovky, křesel a stolů, díky nimž bude váš venkovní jedinečný.
Nechte se zaujmout nábytkem z kolekce Fast pro vaši zahradu, umožní vám vyjádřit svou osobnost s maximálním estetickým a funkčním komfortem. Vytváření prostředí v souladu s přírodou, které vyzývají k úplné relaxaci v samotě nebo ve společnosti.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie