Made in Italy

Design methakrylát stojací lampa s odstínem Vanna H187 cm dekorum

  • Made in Italy
  • Kód: NUCLEA873
Kč 12213,87 Kč 15267,46 -20%
Opatření Průměr 53 cm H187
Dodací lhůty 7 pracovních dní * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že položka není k dispozici ve skladu.
Navrhovat methakrylát stojací lampa s stín dekorace, Ø53, Vanna
Methakrylát stojací lampa k dispozici v bílém saténu, červené, cromolite, zakouřených spectrall textury a zlata. Provedení s přírodními opálové odstíny zdobené v barvách: červená a šedá. Podpora lakovaného kovu. Základna v bílé lakované MDF. Chromovaný kov. Požádat o cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it.

E27
Žárovka: 1 x 70 W max - E27 HGS (není součástí).

italský výrobce
Tento článek je vyroben společností, která od roku 1997 spojuje nápady, materiály a styl vytvořit předměty pro život každý den. Design se stává praktické a cenově dostupné, každodenní stává mimořádným zážitkem, nový výklad pojmu světla a prostoru.
Použití materiálů, jako je akryl, polykarbonát, dřevo a termofuse materiálů a recyklovaných plastů, v kombinaci se směsí zkušeností a kreativity, jsou tvarované výrobky s jedinečným designem, ale stále funkční. Lampy zavěšení design, moderní stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy ... zařízení jsou navrženy tak, aby vytvářet vzrušení a provokovat nezaměnitelný pocit pohody.
Filozofií společnosti je „dobrý design“: filosofii, myšlenku, jiný způsob života a nový způsob, jak si své výtvory ambiente.Nascono tak lehké konstrukci, podstatné a udržitelné, vstoupit do obydlí po celém světě.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter