Made in Italy

Čtvercový umyvadlo z černé mramorové mramorové mramorové desky v Itálii - Bernini

  • Made in Italy
  • Kód: BERNINI2
Kč 15379,77 Kč 19224,71 -20%
Materiál Marquinia černý mramor
Opatření L 50 x P 35 x H 14 cm
Dodací lhůty 7/10 pracovních dnů

Moderní čtvercový umyvadlo na desce ručně vyrobené v Itálii v černém mramoru Marquinia.

Nádherný černý sochový mramorový dřez ručně vyrobený v provincii nejkrásnějšího a nejodolnějšího mramoru na světě (Carrara).
Čtvercový a rozhodující tvar se saténovým povrchem dává harmonii a jemnosti na dotek a eleganci umístění vaší koupelnové oblasti.

Každý umyvadlo v této linii je jedinečný a neopakovatelný kousek mimořádně elegantního a velmi vzácného mramoru, který byl v Itálii zcela zpracován a který byl vytvořen k dokonalosti mistrovskými řemeslníky tohoto odvětví, aby do nich vnesl veškerou moudrost předávanou z generace na generaci, přičemž v tomto zůstal nedotčen technický a estetický charakter přírodní suroviny.

Každý umyvadlo má žíly a funkce, díky kterým je jedinečný svým tvarem a chromatickým přízvukem, a proto se může lišit od videa nebo fotografie na tomto listu.

Černý mramor Marquiña je materiál získaný ze španělských lomů intenzivní černé barvy s velmi kompaktním základem. Tento přírodní kámen prochází nepravidelnými žilami bílé nebo světle šedé barvy , více či méně označenými diagonálním vzorem, což je detail, který dává černému mramoru Marquiña originální a moderní vzhled , který nikdy není považován za samozřejmost.

Datový list:
  • Název: black Marquinia,
  • Druh materiálu: kuličky,
  • Původ: Španělsko,
  • Černá barva.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter