Made in Italy

Čtvercový mramor z Carrary umyvadlo Ma de v Itálii - Canova

  • Made in Italy
  • Kód: CANOVA2
Kč 15507,97 Kč 19384,96 -20%
Materiál Mramor Carrara
Opatření L 50 x P 35 x H 14 cm
Dodací lhůty 30/35 pracovních dnů

Čtvercový moderní umyvadlo na pracovní desce ručně vyrobené v Itálii, v bílém mramoru Carrara.

Úžasné umyvadlo v bílém sochařském mramoru ručně zakončené v provincii nejkrásnějšího a nejodolnějšího mramoru na světě (Carrara).
Čtvercový a rozhodující tvar se saténovým povrchem dává harmonii a jemnosti na dotek a eleganci umístění vaší koupelnové oblasti.

Každý umyvadlo v této řadě je jedinečným a neopakovatelným kusem velmi jemného a velmi vzácného mramoru, kompletně vyrobeného v Itálii, vyřezávaného k dokonalosti, aby zůstala technická a estetická charakteristika přírodní suroviny nedotčena.
Každý umyvadlo má některé vlastnosti, díky kterým je jedinečný svým tvarem a chromatickým přízvukem.

Základní a minimální tvary
těchto umyvadel na pracovní desce, které byly získány výběrem monolitických bloků mramoru Carrara, fungovaly buď na rozdíl mezi vnitřním lesklým povrchem a externě loupanými nebo leštěnými uvnitř i vně.
Technické vlastnosti: jemnozrnný, kompaktní, perleťově bílý, inklinující k světle šedé s mikrometrickými až milimetrovými žilami více či méně tmavě šedého tónu a převážně subparalelní průběh. Jsou přítomny podokrouhlé milimetrické náplasti. Zaznamenávají se vzácné poréznosti povrchu.

Carrara je známá po celém světě pro svůj bílý mramor, čistý a bez žilkování. Nemusíte být odborník: stačí se podívat na hory a podívat se na nahé Apuánské Alpy, vyrobené z mramoru, z nichž - po staletí - vznikají sochy, památky a paláce.
Sám Michelangelo chodil do výše zmíněných Alp, aby vyzvedl mramor, který byl vytesán. A odtamtud se narodili David a Pietà. Kromě Michelangela, Donatella, Berniniho a Canova také fascinoval mramor Carrara.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro