Made in Italy

Čtvercové umyvadlo na desku vyrobené v Itálii Taormina Mini

  • Made in Italy
  • Kód: TAORMINA
Kč 13207,52 Kč 16509,21 -20%
Materiál Luxolid
Opatření L42xP42xH14 cm.
Dodací lhůty 10/20 pracovních dnů
Moderní umyvadlo na desku Taormina Mini, vyrobené v Itálii
Taormina je volně stojící umyvadlo s rozšířeným tvarem a jemnými liniemi, které podle všeho hladí vodu. Ideální pro moderní a moderní prostředí a pro vybavení vaší koupelny stylem.

Je vytvořen výhradně rukama italských odborníků a vyznačuje se kvalitou materiálu, s nímž je vyroben. Vyrábí se v Luxolidu, což je výsledek let výzkumu a experimentů, který se skládá ze syntetické sloučeniny na bázi polyakrylových pryskyřic a minerálních plniv. Exkluzivní materiál vysoké kvality ve srovnání s deskovými výrobky, které mohou v důsledku různých fází lepení v průběhu času vykazovat barvu nebo praskliny. Na druhou stranu je Luxolid míchán a zpracováván ve formě polymerními procesy. Jakmile je vstříknut přímo do forem, díky posledním fázím ošetření a konečnému zpracování má za následek jednotnou strukturu bez rozdílů v barvě nebo kompaktnosti, která zaručuje produkt estetické dokonalosti a technické dokonalosti.

Pokud produkt utrpí poškození, jako jsou hluboké škrábance nebo štípání, může být obnoven do původního vzhledu i po mnoha letech. Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, ale je vhodné produkt vždy vysušit, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene, které by však na materiál nemělo vliv. Čištění lze provádět běžnými čisticími prostředky a neabrazivními krémy.

K dispozici v šestnácti barvách řady Luxolid.

Valorizujte svou koupelnu stylově a díky tomuto wellness mistrovskému dílu udělejte svůj prostor jedinečným. Pro informace a / nebo nabídky nás kontaktujte.
Poznámka : Závitníky nejsou zahrnuty.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro