Made in Italy

Connubia Copenhagen Calligaris židle v umělé kůže a dřeva, 2 ks

  • Made in Italy
  • Kód: COPENHAGEN1656
Kč 10247,22
Opatření D 47xH 55xV 96xV .45cm
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Connubia Copenhagen Calligaris židle v umělé kůže a dřeva, 2 ks
Copenhagen Model sedaček s klasickým designem, vyrobené z masivního dřeva s sedadla čalouněná v technickém potaženého tkaninou. Chlouba elegantní design, židle má základnu se čtyřmi nohami z masivního buku. Polstrované sedadlo poskytuje maximální komfort. Ekos Clad v kůži, není snímatelný.
Copenhagen je k dispozici v různých povrchových úpravách. Vyberte si z nabídky na povrch, který chcete.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro