Made in Italy

Connubia Calligaris Maskot nastavitelný dřevěný výška stolu

  • Made in Italy
  • Kód: MASCOTTE
Kč 39011,23
Opatření D 105xP 70(140)xV 74(32,5/64,5)cm
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Connubia Calligaris Maskot nastavitelný dřevěný stůl ve výšce až 74 cm
Skládací stolek a rozšiřitelný Calligaris Mascotte dýhované ořech. To zdvojnásobí svou velikost a na výšku.
Maskot je ideální pro váš obývací pokoj elegance, ale je také ideální pro malé byty nebo prostorů k omezenému prostoru: to může sloužit jako konferenční stolek a zároveň jako jídelní stůl.
Stisknutím tlačítka na zásuvky, je možné nastavit výšku stolu konvertibilní do 7 různých pozic (od 32,5 do 74 cm). Dýhované měření plochy místo l.105 x str.70 cm, rozšiřitelný na l.105 x str.140 cm díky praktickému otevření knihy.
Rám z bukového dřeva je k dispozici v různých povrchových úpravách.

Dýhy jsou realizovány za použití ušlechtilých dřevěných desek s různou tloušťkou, vytvořené přímo z těch nejlepších protokoly. Ty jsou pak přilepená na různých médiích a skončil v požadovaném barevném odstínu. Poskytují vysoce kvalitní produkty a vynikající kosmetický výsledek.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter