Made in Italy

Connubia Calligaris Jupiter oválný stůl ve dřevě, L140 / 190cm

  • Made in Italy
  • Kód: GIOVEWOOD-E
Kč 42480,08
Opatření D 140(190)xP 100xV 75cm
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Connubia Calligaris Jupiter oválný Roztahovací stůl do dřeva, L140 / 190 x P100cm
Roztahovací stůl Jupiter, kovový podstavec s kulatým vrchol v archivních melaminu. Centrální báze v pevném kovu se čtyřmi šikmými rameny eliptický průřez a otevírací mechanismus knihy s centrálním rozšíření v odstínu s bází. Jednoduché linie a rozhodl, aby byl vhodný pro každého obývacího prostoru.
Vyberte si z nabídky na povrch, který chcete.
Top provedení: vintage
Struktura k dispozici v různých provedeních: vyberte z rozbalovacího menu změny barvy dáváte přednost.
Poznámka: plán této tabulky je k dispozici v dalších barvách a materiálech, kromě jedné navrhovaným. Pro informace a citací pište na clienti@viadurini.it.

Melamin jsou předvyrobené povlaky získané za použití karty (barevné nebo tištěný), impregnované a opatřené na dekorativní straně obecně s melaminovými pryskyřicemi, které jsou aplikovány na dřevěné desky (nosné). Poskytují velké množství estetických řešení, vynikající stabilitu a vlastnosti dobrá odolnost proti opotřebení a trvanlivost.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter