Made in Italy

Connubia Calligaris Jupiter kulatý stůl skleněný stůl, L140 / 190cm

  • Made in Italy
  • Kód: GIOVEVETR4739E
Kč 43661,70
Opatření D 140(190)xP 100xV 75cm
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Connubia Calligaris Jupiter kulatý stůl skleněný stůl, L140 / 190xP100cm
Roztahovací stůl Jupiter, kovový podstavec s kulatým tvrzené sklo optické matně bílé silkscreened a prodlužuje vrstvené optické bílý matný. Centrální báze v pevném kovu se čtyřmi šikmými rameny eliptický průřez a otevírací mechanismus knihy s centrálním rozšíření v odstínu s bází. Jednoduché linie a rozhodl, aby byl vhodný pro každého obývacího prostoru.
Povrchová úprava podlahy: extraclear / allungha optický bílý neprůhledný
Struktura k dispozici v různých provedeních: vyberte z rozbalovacího menu změny barvy dáváte přednost.
Poznámka: plán této tabulky je k dispozici v dalších barvách a materiálech, kromě jedné navrhovaným. Pro informace a citací pište na clienti@viadurini.it.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro