Made in Italy

Connubia Calligaris Boheme kožené křeslo, moderní kov, 2 ks

  • Made in Italy
  • Kód: BOHEME1257
Kč 16979,63
Opatření Š 48xH 52xV 90(45)cm
Dodací lhůty 8 týdnů
Connubia Calligaris Boheme židle kůže a kov moderní design, 2 ks
Model sedaček Boheme, kovovým rámem a sedáku / opěráku v odstínu, pokryté regenerované kůže.
Sedák a opěradlo jsou čalouněné regenerované kůže - materiál, skládající se z kůže a jiných přírodních vláken a skončil jako vlasové pokožky - zatímco nohy kuželovité části jsou vyrobeny z ocelových trubek. Konstrukce péče linek bude také označuje chromatické soudržnost mezi strukturou a tvarovaným sedlem. Šití ozdobit další pohledy na křeslo.
Boheme je k dispozici v různých provedeních, vyberte z rozbalovacího menu požadovanou variantu.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro