Made in Italy

Connubia Academy Calligaris židle vintage italský design, 2 ks

  • Made in Italy
  • Kód: ACEDEMYV
Kč 18687,29
Opatření D 49xH 51xV 84(46)cm
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Connubia Academy Calligaris židle vintage italský design, 2 ks
Model sedaček Academy se skořepinou z Klasické (omyvatelné umělé hmoty). Tvar sedla je hledání jednoduché a klikatých tvarech vhodných pro jakékoliv prostředí a situaci. Kmenové 4 nohy je vyrobena z kovové trubky. Není stohovatelná židle.
Academy je k dispozici v různých povrchových úpravách. Vyberte si z nabídky na povrch, který chcete.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter