Made in Italy

Connubia Academy Calligaris židle moderní design made in Italy, 2 ks

  • Made in Italy
  • Kód: ACADEMY1664
Kč 11509,50
Opatření D 44,5xH 51xV 83(45)cm
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Connubia Academy Calligaris polypropylen křeslo Made in Italy, 2 kusy
Model sedaček Academy s pláštěm z polypropylenu (strukturální polimerocomposito s minerálním plnivem) vytištěny společného vstřikování s 35% recyklovaného materiálu. Tvar sedla je hledání jednoduché a klikatých tvarech vhodných pro jakékoliv prostředí a situaci. Rám tyč pletených kovových.
Academy je k dispozici v různých povrchových úpravách. Vyberte si z nabídky na povrch, který chcete.

Polypropylénu technoplastic, které se vyznačuje vysokou mechanickou pevností, chemickým a atmosférickým vlivům. Vhodný pro venkovní použití. Je recyklovatelný materiál, který není škodlivý pro životní prostředí, široce používány při výrobě sezení.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro