Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

COM.P.AR

COM.P.AR byla založena v roce 1984 a postupem času se stala výroba realitou velkého zájmu a významu v oblasti zařízení.
Zavazuje vytvořit a definovat celou řadu produktů pro domácí a komunitní oblasti, vyznačující se svým vlastním a srozumitelné moderním designem, to je mladá a dynamická společnost, která má kombinovanou zkušenost v průběhu let a různé myšlenky, usilovat o šťastnou kombinace inovativní design a funkčnost výrobku.
Vysoká spolehlivost a kvalita, zaručená certifikací ISO 9001, konkretizovat výzkumný projekt uspořádaný na procesy, jejichž cílem je chránit a zlepšovat zcela Made in Italy výrobků.

Ti, kteří se rozhodnou COM.P.AR vybrat: Identita, design, udržitelnost, kvalita, Made in Italy.
Identita: značka včelařské postupy, to je rozhodující moment pro COM.P.AR. Vše se točí kolem tohoto konceptu, a to kontinuální vyhledávání na to, co je a chce být v blízké budoucnosti. Identita značky COM.P.AR vyniká univerzálností svých sbírek, takže oba produkty pro mladé, barevné prostředí a více tradičním prostředí, tóny a další diskrétní esencí.

Design: práce vykonaná v průběhu let byla silně zaměřena na vytváření produktů, které by mohly vyjádřit rychlé změny v našem každodenním životě. Konstrukční prostředky, kromě produktů, tvoří schopný a profesionální personál pracuje Equipe, který ví, jak vybírat a přemýšlet o tom, jak vyrobit inovace. Design je vyjádřit nové myšlenky v souladu s identitou COM.P.AR které produkují potřebný inovativní tah, s cílem upevnit značku v blízké budoucnosti.

Udržitelnost: je cesta převezen do „nového zítřka.“ kvalitní design, výběr materiálů, důraz na detail a povrchových úprav, představovat finální produkt, který respektuje práci všech lidí, kteří se vášnivě růst hodnoty společnosti.

Kvalita: po mnoho let COM.P.AR připojil se k certifikační programy, které dělají účinnější systém práce a dát větší kontrolu kvality výrobku, dát odpověď odpovědnosti koncovým uživatelům. Certifikace ISO 9001 a TUV specifické pro ruský trh, jsou přijímána ihned a stále představují svou sílu pro společnost stále vyhrazené systému celkové kvality.

Made in Italy: to není koncept, je to systém, který je součástí COM.P.AR. S sdělování jeho made in Italy vyjadřuje dlouholeté zkušenosti společnosti v oblasti, která neustále utvářet a vyvíjí produkty na evropské a mezinárodní úrovni.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie