Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Cleo od Talenti moderní design venkovní stůl Ø75 cm

Kód: CLEALUTC2
Kč 19.097,84
včetně DPH
Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
h. 40 cm x Ø75 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Talenti
Venkovní konferenční stolek s moderním designem Ø75 Cleo Talenti
Cleo je kulatý designový konferenční stolek, který je součástí sbírky ikon Talenti. Linka Ikona je synonymem pro genialitu, tvořivost a styl. Výrobky s elegantním vzhledem, které se narodily ze spolupráce s mezinárodními designéry. Ikona obsahuje výrobky vyvinuté pro venkovní účely, ale také ideální pro zdobení prestižních interiérů.
Moderní zahradní stůl Cleo se vyznačuje malovanou hliníkovou konstrukcí, která je k dispozici v barvě bílé nebo holubice šedé a je obohacena o vrchol, který je také k dostání ve dvou různých materiálech: s 12 mm tlustým povrchem z cementových vláken nebo s 20 mm tlustou špičkou. Jakékoliv změny na povrchu cementových vláken se považují za charakteristiky jedinečnosti stanovené řezem samotného cementu.
Ozdobte svou zahradu tímto fantastickým designovým stolem!
Návrhář : Marco Acerbis

Zobrazte barevný graf a označte požadovaný cílový kód v příslušném poli.

Upozornění : pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít ochranný kryt, který je k dispozici na vyžádání. Chcete-li o to požádat, požádejte o nabídku: clienti@viadurini.it

KRYT :
Vyrobeno ze 3 vrstev. Dvě vnější vrstvy jsou vyrobeny z propylenu a mají estetickou i ochrannou funkci vnitřní membrány. Vnitřní membrána je technická tkanina, která provádí většinu práce a má vlastnosti propustnosti vzduchu a nepropustnosti.
- složení látky: polypropylen
- Hmotnost látky: cca 170 g
- Odolnost proti odtrhávání (hřebík): standard N (MD) 180-EN1210-1
- Odolnost proti pronikání vody: 1200 mm - norma EN 1928
- propustnost vzduchu l / (mq-s): standard EDANA 140,2-99
- Přenos vodních par: hodnota Sd m 0.051 - norma EN 12752
- Ochrana proti UV záření 500/1000 hodin
Mytí : mýdlo a voda, žádný stroj nebo suché čištění.

Údržba:
Pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít speciální kryty v zimě, ve večerních hodinách nebo v případě častých dešťů.

Talenti je společnost, která se vyznačuje svou kreativitou a inovacemi v kombinaci s tradicí . Vytváří doplňky pro rafinované a trendové venkovní , současné výrobky, které dokonale spojují kvalitu řemeslné a průmyslovou techniku. Společnost Talenti zkoumá a předjímá trend trhu, dnes se může pochlubit širokou škálou unikátních a podmanivých kovových výrobků. Výrobky společnosti Talenti jsou podrobeny pečlivé kontrole kvality a neustálé pozornosti detailům. Všestrannost je klíčové slovo, které shrnuje schopnost Talenti elegantně se pohybovat uvnitř i venku.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty