Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Chromovaný dekorativní chladič pro obývací pokoj až do 270 Watt designu Cilistyle

Kód: CILISTYLE
Kč 19.362,35 Kč 23.839,23 -19%
včetně DPH

madein_italy

- +
Dodací lhůty
20/25 pracovních dnů
Záruka
2 roky
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Chromovaný dekorativní obývací pokoj s elegantním designem Cilistyle
JAK VYBERTE TERMOARREDO PODLE ROZMĚRY VAŠEHO POKOJE
SQUARE METERS * NEPOUŽITÁ NAPÁJENÍ (WATT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* data byla zpracována s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** Uvedené údaje jsou čistě teoretické a liší se podle konstrukčních a environmentálních charakteristik budovy. Informace získáte od svého technika.
Radiační deska v hydraulické verzi s jedinečným a moderním designem. Chromovaný ocelový radiátor, který dodává do obývacího pokoje eleganci. Vyrobeno výhradně z italských materiálů. Zvláštností tohoto vyhřívaného stojanu na ručníky je, že všechny svary jsou vyráběny ručně. K dispozici v různých velikostech, vyberte ten, který je pro vás to pravé!

materiál:
- kostra ocelového chladiče

Upozornění: ventily a držák jsou vyloučeny, aby mohly obdržet žádost o cenovou nabídku na adresu: clienti@viadurini.it

DŮLEŽITÉ : Všechny konstrukční modely mohou být instalovány na stávajících systémech bez zásahů na stěnách nebo hydraulických zařízeních, vytápěné radiátory budou používat stejné interakce, které se již vyskytují ve vašem domě, protože personalizace je nové slovo! Pokud chcete osobní chladič nepotřebujete nic jiného, ​​než požadovat nabídku od klienti@viadurini.it

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ : Aby byl výrobek v nejlepších podmínkách v průběhu času, je při montáži třeba zabránit připojení všech termostatických ventilů teflonem a nikoliv konopím

Viadurini s hrdostí oznamuje uvedení své nové sbírky radiátorů domácího nábytku, které se zrodilo z partnerství s Metalform , jednou z nejdůležitějších společností, která již více než 30 let vyrábí termo 100% italské ručně vyráběné nábytek.
Kombinace autentické italské výrobní tradice a mezinárodního úspěchu Viadurini jako luxusního e-commerce v domácnosti dává život kolekci 33 modelů dostupných ve více než 100 variantách, které převrátí klasické linie vyzařujících prvků a vytvářejí tak originální výrobky a kreativy schopné zdobit a vybavit libovolný prostor. Sbírka čerpá inspiraci přímo z současného umění a od nejnovějších trendů, které překračují Evropu. Materiály? Pouze to nejlepší, jak bylo řečeno o italském původu a svarech všech ručních kovových slitin.
Další technologická revoluce s touto kolekcí Metalform Viadurini je personalizace. Dnes jsou radiátory, které se k vám přizpůsobí!
Barvy, vzory, vzory a rozměry jsou zcela přizpůsobeny, aby se zabránilo tomu, že by se dělaly dokonce i nějaké stavební práce doma. Konečně, všechny výrobky vyrobené společností Metalform ve spolupráci s firmou Viadurini mohou být požadovány s vyšším výkonem než standardem. Ve skutečnosti díky jejich povlékání více vody cirkuluje, a proto výrobek vydává více tepla. Výkon se pohybuje od 500 W do 2.4000 W. Univerzální umístění a také ideální pro velké místnosti kvůli svým vlastnostem kalorického výtěžku s minimálním obsahem vody.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty