Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Chladič trubkový lineStyle elektrický radiátor, a to až do 1200 Watt

Kód: LINESTYLE-ELETTR
Kč 97.473,04
včetně DPH

madein_italy

- +
Dodací lhůty
20/25 pracovních dnů * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Chladič trubkový lineStyle elektrický radiátor, a to až do 1200 Watt
LineStyle je elektrický radiátor v chromované oceli s moderním designem, vyrobené výhradně s italskými materiály. Zvláštnosti tohoto radiátoru jsou všechny svary ručně. Linestyle je k dispozici v různých velikostech a s pevným nebo nastavitelným odporem.

materiály:
-nerezová

Poznámka: Měření MetalForm vyhřívaný věšák na ručníky lze upravit podle svých potřeb. Požádat o odhad clienti@viadurini.it.

Viadurini hrdě oznamuje zahájení jeho nové kolekce dekorativních radiátorů pro váš domov, narozeného ze spolupráci MetalForm, jedna z předních společností na více než 30 let vyrábí Thermo nábytek ruční práce 100% italské.
Manželství mezi autentickou italskou tradicí výroby a mezinárodního úspěchu Viadurini jako luxusního e-commerce pro domácí vytvoří kolekci 33 modelů k dispozici ve více než 100 variantách, které se kroutí klasické linie vyzařovacích prvků, čímž se vytváří originální výrobky a kreativní schopen zlepšit a zdobit žádný prostor. Kolekce bere svou inspiraci přímo od současného umění a nejnovějšími trendy v celé Evropě. Tyto materiály? Jen to nejlepší jak řekl italský původ a svary všech kovových slitin vyrobené ručně.
Další technologická revoluce možné s touto sbírkou MetalForm od Viadurini je personalizace. V současné době jsou radiátory vám bude vyhovovat!
Barvy, vzory, vzory a přizpůsobené veškerá opatření, aby se vyhnula i jakékoliv stavební práce doma. A konečně, všechny produkty vyrobené MetalForm ve spolupráci s Viadurini mohou být požadovány s vyšším výkonem, než je standard. Jejich zvláštní povlak umožňuje, v případě hydraulických radiátorů, cirkulace většího množství vody se získá, a v důsledku toho vyšší tepelné vyzařování. Katalog modely jsou k dispozici s výkonem v rozmezí od 500 W do 2.4000 W.

Poslední zobrazené produkty