Made in Italy

Červená váza z foukaného skla Murano vyrobená v Itálii - Belindo

  • Made in Italy
  • Kód: BELINDO
Kč 9187,84 Kč 11484,80 -20%
Materiál Muranovo sklo
Dodací lhůty 7 dní produkt na skladě / 4 týdny produkt na objednávku
Délka (cm) 6
Hloubka (cm) 9.5
Výška (cm) 30

Dekorativní váza z červeného foukaného skla Murano Vyrobeno v Itálii.

Tato řada produktů je navržena a vyrobena italskými řemeslníky s materiály vybranými pro zajištění 100% výroby v Itálii díky husté síti laboratoří rozložených po celém italském území, které představují italskou dokonalost ve vytváření vysoce kvalitních ručně vyráběných výrobků. . Jsou to výrobky navržené tak, aby byly dlouhodobé a měly silnou osobnost, která se může stát součástí každodenního života každého jednotlivce, a proto je každý produkt charakterizován svou vlastní samostatností, která mu umožňuje přizpůsobit se velmi odlišným situacím v zařízení. mezi nimi, od nejklasičtějších po nejmodernější, vždy nalézající svůj prostor a perfektní polohu.

Dekorativní váza s jedinečným a inovativním designem inspirovaná slavnou postavou Pinocchia. Stejně jako ten druhý má ve skutečnosti i Belino typický protáhlý nos, jehož délka se čas od času mění v závislosti na kreativitě mistrovského dmychadla, který ho vyrábí, takže je ve všech ohledech jedinečným kusem .
Tato váza je zcela ručně vyráběna mistry sektoru v červeném foukaném skle Murano, zatímco nos je vyroben z bílé skleněné pasty.

Velikost : L 6 x P 9,5 x H 30 cm.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro