Made in Italy

Černé nebo růžové plátěné pouzdro s krajkou a zipem 3 rozměry 2 kusy - ukolébavka

  • Made in Italy
  • Kód: LULLABI
Kč 1778,26 Kč 2222,83 -20%
Materiál prádlo
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů

Černé nebo růžové plátěné pouzdro s krajkou a zipem, 3 velikosti vyrobené v Itálii, 2 kusy.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s plátěným pouzdrem v černé nebo starorůžové barvě zdobené krajkou a dostupné ve 3 různých velikostech.
Vyrobeno z lnu vyrobeného v Itálii ze 100% vysoce kvalitního lnu, navíc s použitím přírodních a hypoalergenních barviv, která dodávají přírodnímu vláknu lesk a živost.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a autentickému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna. Přirozená nedokonalost materiálu tak naznačuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek

Dostupné povrchové úpravy:
  • černá s báseň krajkou
  • starožitná růžová s harmonickou krajkou
Dostupné velikosti:
  • malé: 20 x 10 cm
  • střední: 22 x 12 cm
  • velký: 25 x 25 cm
Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter