Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Černé kulaté umývadlo v přírodním kameni Levi, unikátní kus

Kód: LAVAPPLEVINE
Kč 9.099,25
včetně DPH
- +
Materiál
mramor
Opatření
40 x 40 x 15 cm * jsou jedinečné kusy, měření se považují za orientační
Dodací lhůty
7 pracovních dnů
Hmotnost produktu
18 kg
Viadurini Bathroom
Ručně vyrobené mramorové umývadlo Levi
Levi je vyroben výhradně z černého mramoru. Produkce probíhá tradičním způsobem. Každý článek je skutečně jedinečný kus, protože je generován z různých kamenných bloků, a proto představí odstíny barev, tvarů a různých velikostí.
Uvedená měření a fotografie jsou orientační: při objednání si můžete vyžádat fotografii a přesné měření položky na skladě.

Přírodní kámen je materiál, který se díky estetickým vlastnostem stále více využívá v koupelnovém zařízení. K udržení nezměněné v průběhu času je však nutná pečlivá údržba a čištění.
POUŽITÍ A ÚDRŽBA
Aby byla zajištěna celistvost a trvanlivost výrobku v průběhu času, je nutné pravidelně aplikovat impregnační úpravu (dodávanou spolu s výrobkem) na vnitřní stranu a na okraji dřezu. První aplikace musí být provedena při přijetí umyvadla, před použitím a léčba by měla být opakována jednou za 1/2 měsíce.
Poskytnuté balení obsahuje 200 ml produktu a postačuje přibližně jeden rok.

K čištění těchto umyvadel je nutné použít speciální detergenty pro přírodní kámen a mramor, které neobsahují abrazivní látky. Výrobek musí být nanesen jemnou a jemnou houbičkou, která nepoškrábe a neroztrhne povrch.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty