Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Centrální modulární venkovní sedačka se dvěma sedadly - Cruise Alu od Talenti

Kód: CRUISECENTRALE
Kč 143.947,97
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 165 x P 101 x H 71 cm H sedadlo 43 cm
Designer
Ludovica a Roberto Palomba
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
hliník
Talenti

Centrální modulární dvousedadlová zahradní pohovka z béžové, světle šedé nebo tmavě šedé látky a moderního designu hliníku; Cruise Alu od Talenti.

Centrální modulární dvoumístná venkovní sedačka Cruise Alu má strukturu vyrobenou z tlakově litého hliníku a odnímatelných polštářů z tkaniny , se suchou pěnovou výplní.
Opěradlo je pokryto syntetickým lanem v souladu s námořním stylem kolekce.
Syntetické lano je materiál sestávající z dvojitého úpletu vyrobeného z polyesterového jádra a vícevrstvého propylenového krytu. Vnější vlákno, ze kterého je složeno, je vodotěsné a odolné vůči UV záření.
K dispozici ve třech různých barvách:
  • bílá hliníková konstrukce, opěrák v syntetickém laně, sedák v pískové tkanině (100% PP tkanina);
  • grafitová hliníková struktura, hřbet v tmavě šedé syntetické laně, sedák v tmavě šedé tkanině (100% akrylát, vodě odpuzující tkanina);
  • grafitová hliníková konstrukce, opěradlo v tmavě šedé syntetické laně, sedák ve světle šedé tkanině (100% PP tkanina).
Kolekce Cruise Alu se vyznačuje rafinovanými a jednoduchými tvary, které jsou zárukou originálního a zábavného zahradního nábytku.
Kombinuje kvalitu mnoha materiálů. Konstrukce je vyrobena z tlakově litého hliníku, který poskytuje větší stabilitu, sedák je vyroben z rychle suché pěny a je potažen látkou odolnou proti povětrnostním vlivům.
Specifičnost tohoto produktu je oceněna zejména v zádech a loketní opěrce modulů. Vyrobeno z hliníku, potažené syntetickým námořním lanem.
Chromatická rozmanitost v kombinaci s modularitou struktur vám umožňuje uspořádat prvky v naprosté svobodě a vytvářet nekonečné možnosti kombinací.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakýkoli článek této značky. Kontaktujte nás pro více informací.
Pozn . : Dekorativní polštáře nejsou zahrnuty v ceně; také pro další ochranu doporučujeme použití speciálních potahů v zimní sezóně, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás prostřednictvím příslušného formuláře „ Žádost o informace “.

Poslední zobrazené produkty