Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Centrální modulární venkovní pohovka v textilu a laně - Cliff Decò od Talenti

Kód: CLIFFDIVA3
Kč 134.848,73
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 172 x P 114 x H 105 cm H sedadlo 38 cm
Designer
Ludovica a Roberto Palomba
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
syntetické lano
Talenti

Moderní designová centrální modulární venkovní pohovka v béžové nebo tmavě šedé tkanině a syntetickém laně, Cliff Decò od Talenti.

Cliff centrální modulární zahradní pohovka má strukturu vyrobenou ze syntetického lana a odnímatelných polštářů z tkaniny, se suchou pěnou.
Syntetické lano je materiál sestávající z dvojitého úpletu vyrobeného z polyesterového jádra a vícevrstvého propylenového krytu. Vnější vlákno, ze kterého je složeno, je vodotěsné a odolné vůči UV záření.
K dispozici ve dvou různých barvách:
  • struktura béžového lana, béžový melanžový polštář (100% PP tkanina);
  • tmavě šedá struktura lana, tmavě šedý polštář (100% akryl, látka odpuzující vodu).
Kolekce Cliff Decò hraje na kombinaci různých materiálů, synonymem s velkou všestranností.
Podrobnosti jsou vyrobeny propletenými námořními lany, které vytvářejí geometrické vzory a dávají nádech hravosti superglamoru.
Chromatická rozmanitost v kombinaci s modularitou struktur vám umožňuje uspořádat prvky v naprosté svobodě a vytvářet nekonečné možnosti kombinací.
Specifičnost tohoto produktu je oceněna zejména v zadní části modulů. Zadní strana z hliníku, potažená syntetickým námořním lanem nebo látkou, umožňuje úplnou personalizaci vnějšího prostoru a vždy zachovává styl kolekce. Ve skutečnosti i moduly s opěradlem vyrobeným z tkaniny vzpomínají na lanovou verzi díky loketním opěrkám, které jsou s ní zcela pokryty.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakýkoli článek této značky. Kontaktujte nás pro více informací.
Pozn . : Dekorativní polštáře nejsou zahrnuty v ceně; také pro další ochranu doporučujeme použití speciálních potahů v zimní sezóně, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás prostřednictvím příslušného formuláře „ Žádost o informace “.

Poslední zobrazené produkty