Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Centrální modulární venkovní pohovka v textilu a hliníku - Scacco od Talenti

Kód: SCACCOCEN
Kč 103.133,62
včetně DPH
- +
Opatření
L 173 x P 103 x H 73 cm H sedadlo 36 cm
Designer
Ludovica a Roberto Palomba
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
hliník
Talenti

Moderní modulární centrální pohovka pro venkovní použití z bílého nebo grafitového hliníku a bílé nebo šedé tkaniny, Scacco od Talenti.

Scacco centrální modulární zahradní pohovka má strukturu vyrobenou z práškového hliníku a odnímatelných polštářů z tkaniny , se suchou pěnou.
Zadní strana je pokryta syntetickým lanem .   Syntetické lano je materiál sestávající z dvojitého úpletu vyrobeného z polyesterového jádra a vícevrstvého propylenového krytu. Vnější vlákno, ze kterého je složeno, je vodotěsné a odolné vůči UV záření.
K dispozici ve dvou různých barvách:
  • bílá hliníková struktura, béžová syntetická zadní lana, sedák z bílé látky (100% pp látka);
  • grafitová hliníková konstrukce, opěradlo v tmavě šedé syntetické laně, sedák v šedé látce (100% pp látka).
Kolekce Scacco   to je nastíněno silnou postavou a elegantním designem. Díky svým měkkým a zaobleným tvarům bude hlavní postavou vašich pokojů.
Kombinuje kvalitu mnoha materiálů. Konstrukce je vyrobena z hliníku, sedák je vyroben z rychleschnoucí pěny a je potažen látkou odolnou proti povětrnostním vlivům.
Zvláštnost tohoto produktu je oceněna zejména v opěradle. Vyrobeno z hliníku a je zcela zabalené do syntetických námořních lan, jejichž vzájemné propletení vytváří geometrický design podobný šachovému stolu.
Chromatická rozmanitost v kombinaci s modularitou struktur vám umožňuje uspořádat prvky v naprosté svobodě a vytvářet nekonečné možnosti kombinací.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakýkoli článek této značky. Kontaktujte nás pro více informací.
Pozn . : Dekorativní polštáře nejsou zahrnuty v ceně; také pro další ochranu doporučujeme použití speciálních potahů v zimní sezóně, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás prostřednictvím příslušného formuláře „ Žádost o informace “.

Poslední zobrazené produkty