Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Casilda Talenti navrhuje čalouněná venkovní jídelní křeslo

Kód: SET4-CASIPP
Kč 19.203,64
Jednotková cena včetně DPH

madein_italy

Minimální množství pro objednávku 4 zboží
- +
Opatření
Jediný prvek: h.sedia 79 cm x hseat 46 cm x L.65 cm x Prof.55 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Talenti
Casilda Talenti navrhuje čalouněná venkovní jídelní křeslo
Komfortní venkovní jídelní židle Casilda , které jsou součástí kolekce ikon Talenti. Linka Ikona je synonymem pro genialitu, tvořivost a styl. Výrobky s elegantním vzhledem, které se narodily ze spolupráce s mezinárodními designéry. Ikona obsahuje výrobky vyvinuté pro venkovní účely, ale také ideální pro zdobení prestižních interiérů.
Křesla Casilda jsou charakterizována kartáčovanou konstrukcí z nerezové oceli, která je k dispozici ve dvou různých variantách: v kartáčované moka (I2) nebo kartáčované zlato (I3). Konstrukce je dvakrát lakovaná a povrchová úprava má materiálový efekt. Polštáře nejsou odnímatelné, ale snadno se čistí, jsou odolné vůči vodě, jsou prodyšné a odolné vůči atmosférickým činitelům. Komfortní polstrování je vyrobeno z materiálu "Quick Dry Foam", anti-vlhkosti a antimikrobiálního materiálu. Zvláštní struktura otevřených buněk Quick Dry Foam zaručuje posun vody a velmi rychlé sušení, což brání tvorbě plísní.
Tkanina na pokrývku polštářů je k dispozici v různých barvách, v závislosti na povrchu zvoleném pro konstrukci. Struktura mokka může být kombinována s tkaninami Jimmiz mélange gray (C88) nebo Jimmiz white-beige (C89), zatímco zlatá struktura je kombinována s bílou látkou Para Tempotest (C75).
Dokonce i proužky podél konstrukce područek jsou k dispozici v různých provedeních, v závislosti na zvoleném typu konstrukce a polštářů.
Designér : Ramòn Esteve

Talenti je společnost, která se vyznačuje svou kreativitou a inovacemi v kombinaci s tradicí . Vytváří doplňky pro rafinované a trendové venkovní , současné výrobky, které dokonale spojují kvalitu řemeslné a průmyslovou techniku. Společnost Talenti zkoumá a předjímá trend trhu, dnes se může pochlubit širokou škálou unikátních a podmanivých kovových výrobků. Výrobky společnosti Talenti jsou podrobeny pečlivé kontrole kvality a neustálé pozornosti detailům. Všestrannost je klíčové slovo, které shrnuje schopnost Talenti elegantně se pohybovat uvnitř i venku.

Poslední zobrazené produkty