Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Casilda Talenti dřevěný a nerezový zahradní stůl 150x150 cm

Kód: CASITP150
Kč 96.679,50
včetně DPH

madein_italy


- +
Opatření
h. 76 cm x šířka 150 cm x délka 150 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Talenti
Casilda Talenti dřevěný a nerezový zahradní stůl 150x150 cm
Tento čtvercový venkovní stůl   je součástí sbírky ikon Talenti. Linka Ikona je synonymem pro genialitu, tvořivost a styl. Výrobky s elegantním vzhledem, které se narodily ze spolupráce s mezinárodními designéry. Ikona obsahuje výrobky vyvinuté pro venkovní účely, ale také ideální pro zdobení prestižních interiérů.
Zahradní stůl Casilda se vyznačuje kartáčovanou nerezovou konstrukcí, která je k dispozici ve dvou různých variantách: v kartáčované moka (I2) nebo kartáčované zlaté (I3). Konstrukce je dvakrát lakovaná a povrchová úprava má materiálový efekt.
Hlavním rysem této tabulky je její vrchol Iroko, který v případě mokké povrchové úpravy vkládá do travertinu titan, zatímco v případě zlaté úpravy je přítomen v travertinovém stříbru.

Přineste do svého domova tento fantastický venkovní stůl s jedinečným a nenapodobitelným designem, který byl vyroben v Itálii!
Designér : Ramòn Esteve

Upozornění : pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít ochranný kryt, který je k dispozici na vyžádání. Chcete-li o to požádat, požádejte o nabídku: clienti@viadurini.it

KRYT :
Vyrobeno ze 3 vrstev. Dvě vnější vrstvy jsou vyrobeny z propylenu a mají estetickou i ochrannou funkci vnitřní membrány. Vnitřní membrána je technická tkanina, která provádí většinu práce a má vlastnosti propustnosti vzduchu a nepropustnosti.
- složení látky: polypropylen
- Hmotnost látky: cca 170 g
- Odolnost proti odtrhávání (hřebík): standard N (MD) 180-EN1210-1
- Odolnost proti pronikání vody: 1200 mm - norma EN 1928
- propustnost vzduchu l / (mq-s): standard EDANA 140,2-99
- Přenos vodních par: hodnota Sd m 0.051 - norma EN 12752
- Ochrana proti UV záření 500/1000 hodin
Mytí : mýdlo a voda, žádný stroj nebo suché čištění.

údržba
Pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít speciální kryty v zimě, ve večerních hodinách nebo v případě častých dešťů.
Pro údržbu a ochranu teaku doporučujeme použít "Teak Care Kit" speciálně navrženou pro čištění teakových povrchů.

Talenti je společnost, která se vyznačuje svou kreativitou a inovacemi v kombinaci s tradicí . Vytváří doplňky pro rafinované a trendové venkovní , současné výrobky, které dokonale spojují kvalitu řemeslné a průmyslovou techniku. Společnost Talenti zkoumá a předjímá trend trhu, dnes se může pochlubit širokou škálou unikátních a podmanivých kovových výrobků. Výrobky společnosti Talenti jsou podrobeny pečlivé kontrole kvality a neustálé pozornosti detailům. Všestrannost je klíčové slovo, které shrnuje schopnost Talenti elegantně se pohybovat uvnitř i venku.

Poslední zobrazené produkty