Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Casilda Talenti design venkovní dřevěný konferenční stolek 100x100 cm

Kód: CASITC100
Kč 47.823,95
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
h. 17 cm x šířka 100 cm x délka 100 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Talenti
Casilda Talenti design venkovní dřevěný konferenční stolek 100x100 cm
Kávový stolek Casilda je součástí sbírky ikon Talenti, linie, která je synonymem pro genialitu, tvořivost a styl. Výrobky s elegantním vzhledem, které se narodily ze spolupráce s mezinárodními designéry. Ikona obsahuje výrobky vyvinuté pro venkovní účely, ale také ideální pro zdobení prestižních interiérů.
Tento zahradní stůl je charakterizován kartáčovanou nerezovou konstrukcí, která je k dispozici ve dvou různých variantách: v kartáčované moka (I2) nebo kartáčované zlaté (I3). Konstrukce je dvakrát lakovaná a povrchová úprava má materiálový efekt.
Hlavním rysem této tabulky je její vrchol Iroko, který v případě mokké povrchové úpravy vkládá do travertinu titan, zatímco v případě zlaté úpravy je přítomen v travertinovém stříbru.

Přineste do svého domova tento fantastický konferenční stolek s jedinečným a nenapodobitelným designem, který byl vyroben v Itálii !
Designér : Ramòn Esteve

Upozornění : pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít ochranný kryt, který je k dispozici na vyžádání. Chcete-li o to požádat, požádejte o nabídku: clienti@viadurini.it

údržba
Pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít speciální kryty v zimě, ve večerních hodinách nebo v případě častých dešťů.
Pro údržbu a ochranu teaku doporučujeme použít "Teak Care Kit" speciálně navrženou pro čištění teakových povrchů.

KRYT :
Vyrobeno ze 3 vrstev. Dvě vnější vrstvy jsou vyrobeny z propylenu a mají estetickou i ochrannou funkci vnitřní membrány. Vnitřní membrána je technická tkanina, která provádí většinu práce a má vlastnosti propustnosti vzduchu a nepropustnosti.
- složení látky: polypropylen
- Hmotnost látky: cca 170 g
- Odolnost proti odtrhávání (hřebík): standard N (MD) 180-EN1210-1
- Odolnost proti pronikání vody: 1200 mm - norma EN 1928
- propustnost vzduchu l / (mq-s): standard EDANA 140,2-99
- Přenos vodních par: hodnota Sd m 0.051 - norma EN 12752
- Ochrana proti UV záření 500/1000 hodin
Mytí : mýdlo a voda, žádný stroj nebo suché čištění.

Talenti je společnost, která se vyznačuje svou kreativitou a inovacemi v kombinaci s tradicí . Vytváří doplňky pro rafinované a trendové venkovní , současné výrobky, které dokonale spojují kvalitu řemeslné a průmyslovou techniku. Společnost Talenti zkoumá a předjímá trend trhu, dnes se může pochlubit širokou škálou unikátních a podmanivých kovových výrobků. Výrobky společnosti Talenti jsou podrobeny pečlivé kontrole kvality a neustálé pozornosti detailům. Všestrannost je klíčové slovo, které shrnuje schopnost Talenti elegantně se pohybovat uvnitř i venku.

Poslední zobrazené produkty