Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Kované železné postele single

K tváření železa, oceli poprvé objeven, pojmenovaný po zpracování, protože získaný materiál - květ - je poté ubit k odstranění strusky. To může mít různé tvary a vzory, vytváří romantickou a rafinovaných designové doplňky.

Tento materiál je více než výtvarného projevu při tvorbě samostatnými lůžky designu tepaného železa. Tyto kované železné postele lze integrovat do moderních prostředích podle země nebo provensálském stylu.

Zvláštní a jedinečné ozdoby hlavy kromě tepaného železa barvy jsou prvky, které charakterizují mnohem samostatnou postel. Barvy těchto lůžek se může lišit v mnoha barvách: černé, hnědé, šedé, bronz pro přepnutí do měkkých pastelových barev.

Pro ty, kteří chtějí velmi ženský a okouzlující postel se mohou rozhodnout pro samostatnou postel v bílé tepaného železa. Nemluvě o nádherné verzi lože z tepaného železa baldachýnem. Sladká a rafinovaná sada v malé místnosti v Shabby Chic styl je perfektní.

V našem internetovém obchodě si můžete najít exkluzivní řady Viadurini Collection Noc mnoho návrhů jednotlivých kované železné postele, jedinečný, protože jsou vyrobeny náš návrhářský tým.

Nemůžete minout řešení šetřící místo z tepaného železa postele s úložným prostorem, skryté pod matraci a rošty ideální pro optimalizaci prostor potřebný.

Překvapeni z mnoha modelů a zvýhodněné ceny z nejlepších kované železné postele byly vybrány pro vás, který je schopen vkusně zařídit vaše bydlení!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie