Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

On-line prodej oddělenými postelemi Moderní italský design

Po večeři a možná i po dobrém filmu, unavené z dlouhého dne ne více krásná věc práci skočíme na našem pohodlné posteli plné velkých polštářů a nechte se hýčkat v sladký spánek.

Čalouněná konstrukce čtení to může udělat! A to platí i pro jednotlivé čalouněných postelí. Obrovská výhoda jednotlivých čalouněných lůžek, je skutečnost, že jejich základna je velmi flexibilní díky speciální pružinové struktury.

V našem internetovém obchodě dostanete individuální čalouněné postele vybral a výlučně Made in Italy s dokonalou povrchovou úpravou i v detailu.
Struktura čalouněných lůžek je velmi odlišný od běžných lůžek. L ‚výplň je tvořena zejména čtyř hlavních částí: Kontejner, spodní matrace, matrace a natí.

Krása je, že natí má často vyměňovat a prát tkaniny tak vždy být čištěny s lehkostí. Hlava je důležitou součástí čalouněná postel; Charakterizuje a vykresluje svůj styl. Hlava může být více či méně vysoká, a to polstrovaná, a tam může být zábavné najít formu a oblíbenou barvu, která se dokonale splynout s naší ložnici.
Chcete-li získat více prostoru, můžete zvolit jednu postel s praktickým úložným prostorem!

Uvnitř vybaven extra velký prostor užitečná výška 25cm. Může také obsahovat políčka pro biancheria.È si mohou vybrat ze dvou různých verzích: verze bez sítě a verze s odkládací schránkou.

Vyberte si zachovává svůj osobitý vzhled polstrovaná postel mezi mnoha barevných modelů Stilfar a Viadurini kolekce Night! To doprovázet vás v příjemném snu a hluboké!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie