Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Tepané postele náměstí železa a půl

Viadurini Night kolekce nabízí exkluzivní řadu jednoduchých a oddělenými lůžky a půl tepaného železa. Postel v jednom a půl je věnována těm, kteří se rozhodnou pohodlí. Tepané má skvělou funkci převzít jakékoliv formě, i ty rafinované a romantické. Chuť je svěřen profesionálním návrhářům Viadurini týmu za forem a opravdu speciální dekorace a vhodný pro každý styl.

Originalita a kvalita jsou garanti2te podle značky, protože výrobky jsou vyráběny ručně, nádherně detailní a všechny jsou vyrobeny v Itálii.

Hlava je velmi vysoká a dává eleganci do ložnice. Mnoho pouze barvy, které si můžete vybrat na kované železné postele, aby splňovaly očekávání všech zákazníků od světlejších odstínů k intenzivnějším jako hnědé, šedé a černé.

Pro ty, kteří chtějí snít a chtějí princezna ložnice v perfektním stylu Shabby Chic je nepochybně rozhodnout pro kované železné postele vrchlíku. Sladká a klikatý tepané lůžko může být také užitečným doplňkem a šetří místo. Ve skutečnosti existuje mnoho modelů lůžek s kontejneru v našem katalogu pro uložení prádlo a povlečení.

Velké barevné a vzorované polštáře spolu s pastelově barevné přehozy může jen obohatit a zdůraznit romantickou duši kované železné postele.

Objevte všechny naše samostatné postele v tepaného železa a zvolit model svých snů!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie