Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Číst Piazza e Mezzo

Postel s královnou, také známý jako double nebo queen size postelí, je produkt velmi žádané pro ty, kteří spí sami a nechtějí se vzdát pohodlí a prostor. Máte-li prostor v ložnici, postel k návrhu královny je nejen krásná, ale je to určitě mnohem pohodlnější!

Velikost tohoto typu postele se obvykle pohybuje mezi 110 a 125 cm, a je praktická opatření rovněž na pokoji děti nových domů, které obvykle nemají velmi vysokou povrchovou plochu.

Na Viadurini najdete širokou škálu samostatnými lůžky a půl s kontejneru, což maximalizuje prostor, získání velkého prádelník, kde k ukládání prostěradla, deky a ručníky, aniž by zabírala drahocenné místo ve skříních. Pokud se chcete něco víc zvláštního můžete vytvořit prostor pro svou kreativitu tím, že rezignují na lůžko do královny kované železo ve stylu nejhledanějšího nebo čalouněná v látce nebo kůži pro ty, kteří dávají přednost moderní a trendy.

Ale jak si vybrat styl, který vám nejlépe vystihuje? Široký výběr z naší e-commerce jistě ponechat prostor pro fantazii.

Moderní nebo klasické? Polstrované nebo kované železo? Ke každému jeho vlastní. Postel queen size a půl je pro vás on-line z nás .. můžete si také požádat postele jeden a půl opatření, nebo jiné vlastní funkce. S Viadurini si můžete vybrat z více než 300 kombinací vyrobených na zakázku postele , dokonce s chromoterapií!.

Katalog Viadurini je schopen uspokojit každé vaše přání!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie