Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněné lehátko na kolečkách s designem Casilda Talenti

Kód: CASILET+CASILETACC1
Kč 83.077,96
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
h. 34 cm x dlouhá 78 cm x hloubka 202 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Talenti
Čalouněné lehátko na kolečkách s designem Casilda Talenti
Casilda
je krásné venkovní lehátko s jedinečným designem, které je součástí kolekce Icon od Talenti. Řada Icon je synonymem geniality, kreativity a stylu. Výrobky s elegantním vzhledem, které vznikly ve spolupráci s mezinárodními designéry. Ikona obsahuje produkty vyvinuté pro venkovní použití, ale také ideální pro vybavení prestižních interiérů.
Zahradní lehátko Casilda se vyznačuje strukturou z kartáčované nerezové oceli, která je k dispozici v různých povrchových úpravách: kartáčovaná mokka (I2) nebo kartáčované zlato (I3). Struktura je natřena dvakrát a kartáčovaný povrch mu dodává materiální efekt. Má také specifické syntetické elastické pásky pro vnější stranu, podél celého sedadla a opěradla. Pohodlné polstrování je vyrobeno z „Quick Dry Foam“, materiálu odvádějícího vlhkost a antimikrobiálního materiálu. Speciální struktura otevřených buněk Quick Dry Foam zaručuje kluznost vody a velmi rychlé sušení, zabraňující tvorbě plísní.
Polštáře jsou odnímatelné, snadno omyvatelné a odolné vůči atmosférickým vlivům. Čalounická látka polštářů je k dispozici v různých barvách v závislosti na zvolené povrchové úpravě struktury. Strukturu mokky lze kombinovat s látkami Jimmiz melange šedá (C88) nebo Jimmiz bílo-béžová (C89), zatímco zlatá struktura je kombinována s bílou látkou Para Tempotest (C75).

Zvláštností postele Casilda je dřevěná police, která probíhá po celé straně a vytváří pohodlnou a funkční opěrnou plochu. Polici lze namontovat na obě strany.
Rozměry polic: délka 165 cm x šířka 17 cm.

Přiveďte si do svého domova tuto fantastickou a pohodlnou dětskou postýlku s jedinečným a nenapodobitelným designem zcela vyrobeným v Itálii !
Návrhář : Ramòn Esteve

Pozn . : pro dodatečnou ochranu doporučujeme použít speciální ochranný kryt, který je k dispozici na vyžádání. Chcete-li to získat, požádejte o cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it

Údržba
Pro dodatečnou ochranu doporučujeme používat vhodné kryty v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů.
Polštáře v dacronu musí být okamžitě chráněny v případě deště, aby se zabránilo tvorbě plísní. Polštáře vyperte normálním cyklem při maximální teplotě 40 ° C. Nečistěte chemicky. Látku nesušte elektrickými spotřebiči a nežehlete.
K údržbě a ochraně teaku se doporučuje použít naši „soupravu pro péči o teaky“, speciálně navrženou pro čištění teakových povrchů.

Funkce krytu
Vyrobeno ve 3 vrstvách. Dvě vnější vrstvy jsou vyrobeny z propylenu a mají jak estetickou, tak ochrannou funkci vnitřní membrány. Vnitřní membrána je technická tkanina, která dělá většinu práce a má vlastnosti propustnosti a nepropustnosti pro vzduch.
- Složení látky: polypropylen
- Hmotnost látky: přibližně 170 g
- Odolnost proti roztržení (hřebík): N (MD) 180 standard EN1210-1
- Odolnost proti průniku vody: 1200 mm - norma EN 1928
- Propustnost vzduchu l / (m2-s): standard EDANA 140,2-99
- Přenos vodní páry: hodnota Sd m 0,051 - norma EN 12752
- Ochrana proti UV záření 500/1000 hodin
Praní : mýdlo a voda, žádný stroj nebo suché čištění.

Talenti je společnost, která se vyznačuje svou kreativitou a inovacemi v kombinaci s tradicí . Vytváří příslušenství pro rafinované a trendy outdoorové , aktuální produkty, které dokonale sladí kvalitu řemeslné a průmyslové technologie. Talenti zkoumá a předvídá tržní trend, dnes se může pochlubit širokou škálou jedinečných a podmanivých kovových výrobků. Talenti položky jsou podrobeny pečlivé kontrole kvality a neustálé pozornosti k detailům. Univerzálnost je klíčové slovo, které shrnuje schopnost Talenti elegantně se pohybovat mezi vnitřkem a vnějškem.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty