Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněné dvojlůžko 160x190 / 200 cm s box vrcholit v Nice

Kód: NICE
Kč 53.640,04
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Nikita
Dodací lhůty
* 15 pracovních dní dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Night Design
Čalouněné dvojlůžko 160x190 / 200 cm s box vrcholit Pěkný, provedené v Itálii
Projektant postýlky Nice je možné se čelo „měkké“ ponořit se do měkčí měkká. Jen při pohledu na něj, Nice je příslibem Supercomfort, které nabízí popruh maxi polštářem s moderním designem.
non-odnímatelným víkem.
Rám postele s odnímatelnými bočními závěsy.
Černé plastové nohy H 8 cm, 7 cm od podlahy římsy.

Manželská postel s krásným případě je k dispozici v síťové verzi 160x190 nebo 160x200 cm net:
- 160x190 cm; Rozměry L188 x D 212 x H 114 cm
- 160x200 cm; Rozměry L188 x D 222 x H 114 cm

K dispozici jsou také dva odlišné mechanismy otevírací:
- mechanické standardní otevírání: výtah síťový systém, který vám umožní vychutnat pohodlný obal šetří místo. Mechanismy používané byly patentovány a vyráběny v Itálii.
- Mechanické otevření pomocí Komodo: jednoduchým gestem síť je umístěn tak, aby se vešly perfektní umožňují, aby se z postele, aniž by museli sklonit a nabízí široký přístup k celé nádobě. Komodo je patentovaný mechanismus a vyrobeny v Itálii.

Nikita ve výši 75% PL - 25% CO, vodoodpudivá
Jak vyprat povlak Nikita: skvrny od tekutin (káva, mléko, čaj, víno, pivo, lihoviny atd) lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem.
30 stupňů - ne bělidlo

Poznámka: Je možné přizpůsobit typ povlaku a nohy postele: Informace napsat do clienti@viadurini.it.

Tato postel je součástí kolekci čalouněných manželskou postelí, jejichž design je inspirován atmosférou Českého Via Brera, oblasti Milan umělců. Výrobky této řady budou evokovat kouzlo, kulturu, architekturu, historii a umění, s odkazů na elegent pařížském stylu. Projektování a výzkum scházejí, což umožňuje realizaci článků, které vytvářejí nádherné atmosféry. Svoboda a představivost: postele v této kolekci je možné přizpůsobení pomocí výběru mezi různými typy nátěrových, barvami a detaily.

VÝROBCE
Tento článek je vyroben společností specializující se na výrobu nábytku, který má zázemí zkušeností, které běží světem nábytku a komplementu v kříži, od výroby až po marketing.
značkové židle, jídelní stoly pevné a výsuvné, čalouněné postele s kontejnerem, křesla, dodávajících příslušenství ... nabídku této společnosti se pohybuje v každé kategorii nábytku, nabízející designové výrobky a silný estetický dopad, no zanedbávat funkčnost a praktičnost použití.

Poslední zobrazené produkty