Made in Italy

Čalouněná lavice s ocelovým podstavcem a moderním minimalistickým designem Mdf - Gardena

  • Made in Italy
  • Kód: GARDENA
Kč 60.454,17 Kč 75.567,71 -20%
Dodací lhůty 15 pracovních dnů od data objednávky
Strukturální materiál ocel a mdf
Délka (cm) 179 cm
Hloubka (cm) 61 cm
Výška (cm) 81 cm

Čalouněná a čalouněná lavice s moderním minimalistickým designem vyrobená v Itálii.

Tato vnitřní lavicejedinečný a nenapodobitelný design s geometrickými prvky a jemnými liniemi, které vytvářejí elegantní a originální obraz.
Ideální pro velmi prostorná prostředí nebo čekárny , je schopen zařídit styl a dodat jiskřivější nebo minimální vzduch v závislosti na kontextu, ve kterém je umístěn.

Technické vlastnosti:
  • Struktura: Čalouněná opěradlo a sedadlo k dispozici v různých povrchových úpravách, matně bílá lakovaná mdf deska, ocelová konstrukce a chromová povrchová úprava.
  • Tlapy: plstěné podložky.

Výrobní proces probíhá v plném souladu s udržitelností životního prostředí výběrem velké části recyklované suroviny od samého počátku.
Kvalita 100% Made in Italy navíc hrdě uzavírá směrové a konstrukční systémy, jakož i provoz a výrobu, což zaručuje ergonomický výrobek a hodnotu.

Konstrukce ergonomického sedadla ve skutečnosti vyžaduje hluboké znalosti anatomických, fyziologických a psychologicko-kognitivních charakteristik člověka, aby byla zajištěna úplná pohoda pracovníka.
Díky neustálému výzkumu a technologickým inovacím se zrodila certifikovaná vysoce kvalitní sedačka navržená kolem člověka a jeho pracovního prostředí.

Pozn .: sedadlo lze přizpůsobit v čalounění . Chcete -li zjistit více, kontaktujte nás vyplněním formuláře „Žádost o informace“.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter