Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněná a čalouněná designová židle vyrobená v Itálii 2 kusy - Scab Design Lady B

Kód: LADYBPOP
Kč 21.399,23
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Tkanina a ocel
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
56
Hloubka (cm)
58
Výška (cm)
78
Scab Design

Moderní ocelová židle s polstrovanou a čalouněnou skořápkou Made in Italy, 2 kusy.

Moderní židle vyrobená v Itálii složená z čalouněné skořepiny s jádrem z technopolymeru a neodnímatelným textilním potahem a čtyřnohou konstrukcí z trubkové oceli o průměru 16 mm.
Dostupné povrchové úpravy spolu s použitím surovin s vytříbenou chutí vám umožní vytvořit článek, jehož ústředním prvkem je inovace a elegance . Zároveň aspekt funkčnosti hraje zásadní roli při zajišťování sedadla, které je stejně pohodlné a příjemné, protože je pevné a robustní díky nádhernému polstrování a látkovému potahu.

Velikost : L 56 x P 58 x H 78 cm

Produkt je k dispozici v různých povrchových úpravách : zveme vás do rozevírací nabídky „Sedadlo“ a vyberte požadovanou barvu.

Dostupné povrchové úpravy struktury :
  • chromovaný;
  • malované prádlo;
  • holubice šedá malovaná;
  • antracitový lak;
  • malovaná hořčice;
  • saténový mosazný efekt;
  • lesklý černý nikl.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty