Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Břitva z oceli a pryskyřice ze slonoviny vyrobená v Itálii - Mello

  • Kód: MELLO3
Kč 14.746,62 Kč 19.426,57 -24%
včetně DPH
- +
Materiál
Ocel a pryskyřice
Dodací lhůty
15/30 pracovních dnů
Viadurini by Fontani

Ručně vyrobený břitva ze slonovinové pryskyřice a oceli Vyrobeno v Itálii.

břitva ručně vyrobená z oceli s rukojetí ze slonovinové pryskyřice. Žiletka je k dispozici ve 4 variantách podle vašich potřeb: kulatá, čtvercová, holičská a francouzská. Výrobek je vybaven stropem , což je základní nástroj pro používání tohoto typu holicího strojku, protože umožňuje, aby byl řez sladký a pohodlný, a 15ml lahvičku ochranného oleje s kapátkem, vše uvnitř praktické dřevěné krabičky. s posuvným uzávěrem.

Tipy pro ostření
K ostření holicího strojku je nutné mít kameny na ostření vody, přírodní nebo syntetické. Doba, která uplyne mezi jedním naostřením a dalším, závisí hodně na tom, kolikrát používáte holicí strojek každý týden a na vašem typu vousů, minimální vybavení zahrnuje:
  • vodní kámen s 3000 nebo 4000 středním zrnem
  • 8000 zrnitý vodní kámen
  • strop, nejlépe s plátěnou / džínovou stranou
Postupujte navlhčením středně zrnitého kamene, poté pokračujte v protisměrných průchodech, dokud nebude výsledek uspokojivý, buďte opatrní a proveďte stejný počet průchodů pro obě strany kotouče. Nyní namočte dokončovací kámen a opakujte stejný pohyb, nakonec projeďte žiletkou na lněnou / džínovou stranu stropu, tentokrát proti pobřeží. Žiletky Fontani mají mírně zakřivený řez, takže pro správné ostření je nutné při ostření houpat čepelí na kameni, tato metoda se nazývá ROLLING-X.

Péče a údržba
Straight Razor je nepochybně fascinující a dlouhodobý nástroj, ale vyžaduje náležitou pozornost:
• během štěkání je důležité, aby žebro a nit byly během průchodů v kontaktu s kůží, průchod se zvednutým žebrem by mohl narušit ostrost
• holicí strojek nikdy neodkládejte, aniž byste jej nejprve pečlivě vyčistili a osušili; k tomu můžete čepelku projít toaletním papírem BEZ DOTYKU NITĚ a poté holicí strojek přejet přes strop, abyste odstranili stopy vlhkosti, doporučujeme také použít závoj ochranného oleje na čepel
• K čištění čepele nikdy nepoužívejte příliš silný nebo drsný papír, protože byste mohli poškrábat hranu
RAZOR VŽDY UCHOVÁVEJTE NA SUCHÉM MÍSTĚ A OD KAŽDÝCH ZDROJŮ TEPLA

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty