Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bottega Tifernate

La Bottega Artigiana Tifernate se specializuje na reprodukci uměleckých děl pod širým nebem, plátno a tabule.

Bottega Tifernate je ve svém žánru, který se narodil v roce 1995 v Città di Castello v Umbrii vůlí rodiny Lazzari s výslovným záměrem naprosto unikátní „přesně znovu obraz komunikovat podstatu originálu.“ Tato volba je diktována Lazzari rodinnou vášní pro umění a železnou vůli, aby znovu objevili starověké obrazové tradice.

Ze zkušeností a pokusů narozených Pictografia - definovaný Tifernate Bottega jako nejpřesnější reprodukční technice vždy (a se spoustou „patentové techniky“) - který umožňuje obnovit jakékoliv umělecké dílo totožné s originálem.

Technické kroky zahrnují studium původních děl, a to jak v materiálech a barvách a následné „rekreaci“ exaktní freskové, dřeva a plátna.

Pictografia původně začínal jako technickou podporu kulturního dědictví vypořádat se všemi těmi případy, kdy je nutné vyměnit původní dílo znovu.

Brzy se ukáže, že - kromě kulturního dědictví, výstavy, muzeum knihkupectví - ideální místo pro díla Tifernate Bottega je General Public.

Pictografia umožňuje mít ve svém vlastním domě věrných reprodukcí (ale to je zjednodušující definovat reprodukcí!) Z největších děl renesančních mistrů a ‚400 (Michelangelo, Leonardo da Vinci, Gozzoli, Botticelli, Perugino, Raphael, Pinturicchio, Melozzo da Forli, Mantegna, Ilario od Viterbo, Carlo Crivelli, Canaletto, Joli, Vanvitelli, Cimabue, Francesco Mancini, Masaccio) a jakoukoli jinou práci, kterou chcete (Van Gogh, Klimta, Vermeer, Monet, Degas, Hayez, atd.)

Síť kvalifikovaných profesionálů v uměleckém světě se zavázala nabídnout širokou veřejnost s výsledky ze zkušeností Bottega ARTIGIANA Tifernate.

Je to tak, že dostanete fresky, protože nikdy neviděl (není-li originál!) Nejen z estetického hlediska, ale na podkladu z typických materiálů "400, přepravovány a zpracovávány v souladu s kanovníky„buon freska“ ,