Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bonaldo Velký stůl rozkládací dřevěný stůl vyrobený v Itálii

Kód: BIGTABLENO
Kč 126.498,08
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
dřeva a oceli
Opatření
L200 / 300 x P100 x H75 cm
Dodací lhůty
30 dní
Bonaldo
Viadurini je oficiální prodejce a my Vám můžeme dodat všechny produkty kolekce BONALDO. Požádejte nás o radu nebo se obraťte na nás, abyste zjistili personalizovanou cenu!
Bonaldo Velký stůl rozkládací dřevěný stůl vyrobený v Itálii
Ve velké tabulce u stolu Bonaldo jsou hry barev a rovnováhy; Navíc sklon hry naznačuje dynamiku, která dává myšlenku, že se stůl vždy pohybuje.

Rozkládací stůl se vyznačuje dýhovaným dýhovaným dýhovaným povrchem o tloušťce 25 mm a ocelovými nohami malované korálovou červenou, oranžovou, zelenou a lila.
Boční nástavce jsou nezávislé s tloušťkou 20 mm, což umožňuje prodloužit délku podlahy se stabilitou.
Laserové řezané nohy mají různé rozměry a různé geometrické tvary, všechny v kombinaci s různými návrhy barev, které přispívají ke zvýšení jedinečnosti základny.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty