Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bonaldo Tracks roztažitelný stůl design krystal a dřevo vyrobené v Itálii

Kód: TRACKS GIALLO
Kč 104.956,88
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
křišťál, ocel a dřevo
Dodací lhůty
30 dní
Bonaldo
Výsuvný designový stolní křišťál a dřevo vyrobené v Itálii
Stopy, "stopy" v angličtině, jsou dvě paralelní ocelové osy, které tvoří mechanismus rozšíření vrcholu a které určují estetiku stolu.
Skleněná deska, ocelové kolejnice, dřevěná podložka: Trasy je rozšiřitelný stůl, který s variacemi barevných detailů a materiálů dokáže poskytnout různým verzím zcela odlišné osobnosti.

Rozkládací stůl s konstrukcí z oceli lakovaným žlutým šafránem, nohy z masivního dřeva, povrch z amerického ořechu, vrchní část a nástavce z průhledného extra-čirého skla.
Nezávislé boční nástavce jsou z lakovaného dřeva a umožňují snadné zvětšení délky podlahy při zachování vynikající stability.

K dispozici ve třech různých velikostech:
- H 75 L 160/260 P 90 cm,
- H 75 L 190/300 P 100 cm,
- H 75 L 220/330 P 100 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty