Made in Italy

Bonaldo Tracks rozkládací křišťálový jídelní stůl vyrobený v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: TRACKS GRIGIO
Kč 95.323,05
Materiál křišťál, ocel a jasanové dřevo
Dodací lhůty 45/50 pracovních dnů
Bonaldo Tracks rozkládací křišťálový jídelní stůl vyrobený v Itálii
Stopy, "stopy" v angličtině, jsou dvě paralelní ocelové osy, které tvoří mechanismus rozšíření vrcholu a které určují estetiku stolu.
Skleněná deska, ocelové kolejnice, dřevěná podložka: Trasy je rozšiřitelný stůl, který s variacemi barevných detailů a materiálů dokáže poskytnout různým verzím zcela odlišné osobnosti.

Rozšiřitelný stůl s konstrukcí v antracitově šedé lakované oceli, nohy z masivního dřeva, šedý kartáčovaný popel, vrchní díl a nástavce v průhledném extra-čirém skle.
Nezávislé boční nástavce jsou z lakovaného dřeva a umožňují snadné zvětšení délky podlahy při zachování vynikající stability.

K dispozici ve třech různých velikostech:
- H 75 L 160/260 P 90 cm,
- H 75 L 190/300 P 100 cm,
- H 75 L 220/330 P 100 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak při používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter