Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bonaldo Octa pevný stůl z masivního dřeva vyrobený v Itálii

Kód: OCTA ANTRA
Kč 95.904,15
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
dřeva a oceli
Dodací lhůty
30 dní
Bonaldo
Pevný designový stůl z masivního dubového dřeva vyrobeného v Itálii Octa
Octa pochází z řeckého "okto", což znamená osm: počet nohou stolku Octa, který má hustou síť kovových prvků, které charakterizují jeho základnu.
Nápad, který se narodil hrající s holemi Shangai: obyčejná porucha a lehkost, pro rozhodně neobvyklý a elegantní stůl. Horní část je k dispozici v pravoúhlých verzích, které jsou pevné nebo roztažitelné, nebo v pevné verzi.

Pevný obdélníkový stůl charakterizovaný konkrétní konstrukcí v ocelové tyči antracitově šedé barvy a masivním vrcholem v antracitově šedém brusném dubovém provedení.

K dispozici ve třech různých velikostech:
- H 75 L 200 cm,
- H 75 L 250 cm,
- H 75 L 300 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty