Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bonaldo Greeny kulatý stůl design mramor Emperador z Itálie

Kód: GREENY EMPERADOR
Kč 158.622,73
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
dřeva a mramoru
Dodací lhůty
30 dní
Bonaldo
Pevná tabulka bytového designu z mramoru Emperador vyrobila z Itálie Greeny
Greeny vzniká zájmem a zálibou pro přírodní materiály, jako je masivní dřevo, vybrané pro eliptickou základnu a mramor, kterým je podlaha vyrobena.
Má obraz, který vyjadřuje osobnost a dá se propojit s nábytkem s různými stylistickými odkazy.

Elegantní kulatý stůl, který je charakterizován originálním základním nábytkem z masivního dřeva s americkým povrchem z ořechového dřeva a jednostranným; v mramoru Emperador.
K dispozici ve čtyřech velikostech:
- H 75 Ø 120 cm,
- H 75 Ø 140 cm,
- H 75 Ø 160 cm,
- H 75 Ø 180 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.

Bonaldo: italský řemeslník
Tento příběh začíná v roce 1936, kdy Giovanni Vittorio Bonaldo zahájil řemeslnickou činnost pro kovoobrábění.
Počínaje padesátým rokem začala průmyslová výroba lůžkových sítí, v šedesátých letech lemována železnými lůžky. Intuice vytváření skládací sítě, která se později stala tržním standardem, zůstává výjimečná pro její budoucí důsledky. Společnost se pak specializuje na zpracování kovových trubek a investuje do nových strojů a technologií s možnostmi, které jim umožňují rozšířit své sortimenty a zvýšit stále se vyvíjející procesy.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty