Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bonaldo Big Table z masivního antracitového šedého dřeva vyrobeného v Itálii

Kód: BIGTABLE6
Kč 97.314,33
včetně DPH

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Materiál
dřeva a oceli
Dodací lhůty
30 dní
Bonaldo
Viadurini je oficiální prodejce a my Vám můžeme dodat všechny produkty kolekce BONALDO. Požádejte nás o radu nebo se obraťte na nás, abyste zjistili personalizovanou cenu!
Bonaldo Big Table z masivního antracitového šedého dřeva vyrobeného v Itálii
Velký stůl z dřevěného stolu Bonaldo obsahuje hry barev a rovnováhy; Navíc sklon hry naznačuje dynamiku, která dává myšlenku, že se stůl vždy pohybuje.

Pevná tabulka se vyznačuje masivní dřevěnou špičkou v antracitově šedém dubu o tloušťce 40 mm a nohou v antracitově šedé lakované ocelové konstrukci.
Laserové řezané nohy mají různé rozměry a různé geometrické tvary, všechny v kombinaci s různými návrhy barev, které přispívají ke zvýšení jedinečnosti základny.

K dispozici ve čtyřech velikostech:
- H75 x P100 x L200 cm,
- H75 x P100 x L220 cm,
- H75 x P100 x L250 cm,
- H75 x P108 x L300 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.

Poslední zobrazené produkty