Made in Italy

Bonaldo Big Table masivní dřevěný stůl z přírodních hran vyrobených v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: BIGTABLE2
Kč 136.647,41
Materiál Dřevo a ocel amerického ořechu
Dodací lhůty 45/50 pracovních dnů
Viadurini je oficiální prodejce a my Vám můžeme dodat všechny produkty kolekce BONALDO. Požádejte nás o radu nebo se obraťte na nás, abyste zjistili personalizovanou cenu!
Bonaldo Big Table masivní dřevěný stůl z přírodních hran vyrobených v Itálii
Velký stůl z dřevěného stolu Bonaldo obsahuje hry barev a rovnováhy; Navíc sklon hry naznačuje dynamiku, která dává myšlenku, že se stůl vždy pohybuje.

Pevná tabulka se vyznačuje špičkou z masivního dřeva v americkém ořechu o tloušťce 40 mm s přírodními hranami a nohami z měděné bronzové oceli.
Laserové řezané nohy mají různé rozměry a různé geometrické tvary, všechny v kombinaci s různými návrhy barev, které přispívají ke zvýšení jedinečnosti základny.

K dispozici ve čtyřech velikostech:
- H75 x P100 x L200 cm,
- H75 x P100 x L220 cm,
- H75 x P100 x L250 cm,
- H75 x P108 x L300 cm.

POZNÁMKA: Nehýbejte se ani nezvedejte výrobek tak, že ho pohltíte na podlahu jak při montáži, tak během používání samotného výrobku.
Vzhledem k zvláštnímu tvaru základny a povaze použitých materiálů doporučujeme umístit základnu stolu do konečného sedadla a poté pokračovat v následné montáži.

Vzhledem k tomu, že tyto položky jsou ručně vyráběny v Itálii, je možné požadovat přizpůsobené projekty z hlediska velikostí, povrchů a tvarů. Pro informace a odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.
Tým odborníků je k dispozici, aby vám dal svůj exkluzivní projekt.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter