Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bonaldo - Stoly Vyrobené v Itálii

Stoly a konferenční stolky s jedinečným designem, ale nejen stoličky, židle a moderní příborníky pro vybavení vašeho domova

Od roku 1936, kdy začal svou činnost Bonaldo, k dnešnímu dni tato italská firma vytvořila prostřednictvím experimentování s různými materiály, objekty, které byly schopny vzbudit emoce respektující potřeby světě, který se neustále mění.

Tři klíčová slova, která charakterizují sbírku Bonaldo, jsou kreativita, inovace a v neposlední řadě i kvalita. Kreativita je ústředním prvkem každého produktu vytvořeného touto společností, schopnost konstruktérů hrát si barvu, světlo a stíny společně s pohybem tvarů dává život jedinečným prvkům nábytku, které vytvoří prostředí, ve kterém jsou umístěny speciální a elegantní. Některé příklady, které demonstrují tyto dovednosti jsou tabulky sběru Hoolahoop najdete u kulatého tvaru mramorovou deskou nebo leptaného skla (Hulahoop leptané) nebo plochého obdélníkového z masivního dubu nebo ořechu (Hulahoop vlašských ořechů).

Pokud jde o inovace , designéři vždy hledají nejlepší a inovativní materiály, které jim umožní nabídnout veřejnosti jedinečné a designové produkty. Mezi použitými materiály patří: mramor, protagonista jídelních stolů Medley, keramické a ocelové centrální prvky konferenčních stolů Planet a Kadou a konečně křišťál, který v kombinaci s dřevem v tabulce Greeney dá nádhernou eleganci obývací prostor.
Závěrem je vysoká kvalita všech použitých výrobků v celém kolekci Bonaldo, jsou zárukou moderního designového nábytku, který učiní váš domov jedinečným a záviděným!
Stoly Bonaldo jsou malý italský klenot, který čeká ve vašem obývacím pokoji.