Blok v olivovém dřevě se 6 steakovými noži italské výroby - Blok

  • Kód: CEPPO6
Kč 12.295,39 Kč 15.369,37 -20%
Materiál Dřevo
Dodací lhůty 15/30 pracovních dnů
Délka (cm) 22
Hloubka (cm) 7.5
Výška (cm) 14.5

Blok v olivovém dřevě spolu s 6 steakovými noži Made in Italy.

Výběr kuchyňského náčiní a doplňků se stále častěji stává základním rozhodnutím nejen pro splnění požadavků na praktičnost, ale také a především pro to, aby bylo možné dát osobnost a charakter jednoduchým a minimálním jídelním stolům, které vyžadují nádech modernosti. a upřesnění. Právě z tohoto důvodu je důležité mít možnost najít dokonalou soupravu příborů nebo dokonalé kuchyňské náčiní, které tyto dva aspekty spojí.

Tento blok je ručně vyroben v Itálii ve světle olivovém dřevě a je vybaven 6 steakovými noži s kovanou čepelí z nerezové oceli , což je materiál, který zajišťuje vynikající odolnost, což vám umožní vyhnout se poškození v průběhu času, zatímco rukojeť je skrytá špička z rohoviny , materiál, který dodává produktu veškerou jeho eleganci a kouzlo. Mezi čepelí a rukojetí je také tenká vrstva nárazuvzdorné gumy, díky níž je výrobek ještě funkčnější.
Díky vysoce kvalitním surovinám se rodí produkt, který zajišťuje jedinečný a fascinující konečný výsledek, ideální pro obohacení vaší kuchyně elegantním a rafinovaným způsobem.

Velikost: D 22 cm x P 7,5 x H 14,5 cm

Pozn . : povrchové úpravy na fotografiích jsou orientační. Každá rukojeť rohoviny je jedinečná a má různé barevné odstíny.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter