Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Blok magnetů v olivovém a kaštanovém dřevě 12 vyrobených v Itálii - blok

Kód: CEPPO12
Kč 30.201,56 Kč 39.778,30 -24%
včetně DPH
- +
Materiál
Dřevo
Dodací lhůty
15/30 pracovních dnů
Délka (cm)
22.5
Hloubka (cm)
8.5
Výška (cm)
14.5
Viadurini by Fontani

Dřevěný blok se sadou 12 ručně vyráběných steakových nožů vyrobené v Itálii.

Výběr kuchyňského náčiní a doplňků se stále častěji stává základním rozhodnutím nejen pro splnění požadavků na praktičnost, ale také a především pro to, aby bylo možné dát osobnost a charakter jednoduchým a minimálním jídelním stolům, které vyžadují nádech modernosti. a upřesnění. Právě z tohoto důvodu je důležité mít možnost najít dokonalou soupravu příborů nebo dokonalé kuchyňské náčiní, které tyto dva aspekty spojí.

Tento kmen je vyráběn ručně v Itálii a má pevnou část ze světlého olivového dřeva, které umožňuje umístění 6 steakových nožů, ke kterým je přidáno dalších 6 nožů, které lze zasunout dovnitř praktických magnetických dveří a získat tak extrémně funkční a zároveň elegantní produkt. 12 nožů je vyrobeno z kované čepele z nerezové oceli, která zajišťuje vynikající odolnost, což vám umožní vyhnout se poškození v průběhu času, a rukojetí dříku z volského rohu, což je materiál, který dává produktu veškerou vaši eleganci. Mezi čepelí a rukojetí je také tenká vrstva nárazuvzdorné gumy, díky níž je výrobek ještě funkčnější. Díky vysoce kvalitním surovinám se rodí produkt, který zajišťuje jedinečný a fascinující konečný výsledek, ideální pro obohacení vaší kuchyně elegantním a rafinovaným způsobem.

Velikost: D 22,5 cm x H 8,5 x H 14,5 cm

Pozn . : povrchové úpravy na fotografiích jsou orientační. Každá rukojeť rohoviny je jedinečná a má různé barevné odstíny.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty